-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Спеціалізований операційний стіл для виконання нейрохірургічних оперативних втручань згідно СЗ № 640 (вх 462)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011562-a
Закупівля здійснюється без ПДВ відповідно до абз. 3 п. 32 підрозділу 2 розділу XX "Перехідні положення" Податкового кодексу України та Постанови Кабінету Міністрів України № 1447 від 27.12.2022 р.
Торги відмінено
3 127 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
3709e79d4d274cf1813980e0dbd3e27a
Внутрішній номер закупівлі:
29766271
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011562-a
Замовник:
ОБЛАСНЕ КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЧЕРНІВЕЦЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
43288621
-
Адреса:
58001, Україна, Чернівецька область, місто Чернівці, ВУЛИЦЯ ГОЛОВНА будинок 137
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Артем Мельничук +380501030062 melnychukartemwork@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
33190000-8 Медичне обладнання та вироби медичного призначення різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
3 127 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 18:51 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 18:51 - 16.07.2026 08:00
Аукціон:
з 17.07.2026 13:00
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
3728278203a4472caf9bf4e31bc31636
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Період оскарження:
15.07.2026 10:53 - 26.07.2026 00:00
Дата опублікування:
15.07.2026 10:53
Дата виконання:
26.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴3 127 000.00 Спеціалізований операційний стіл для виконання нейрохірургічних оперативних втручань