-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розробки інтеграційного сервіса для отримання і опрацювання даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011469-a
Завершена
913 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
50174be168e34381950ccc127583db28
Внутрішній номер закупівлі:
29766177
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011469-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Пухальська Дар’яна Андріанівна 380442076794 pukhalska.da@kte.kmda.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
913 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 18:35 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 18:35 - 16.07.2026 12:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:26
Період кваліфікації:
16.07.2026 12:00 - 21.07.2026 16:47
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴913 333.33 Послуги з розробки інтеграційного сервіса для отримання і опрацювання даних з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно