-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Автоматичні вимикачі в асортименті, вимикачі деференційного струму в асортименті, контактори корпусні в асортименті, пристрої захисного відключення в асортименті
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011323-a
Мова-українська
Торги не відбулися
39 895.00
UAH без ПДВ
Номер:
47fda7058af44e588da89cb01c9da964
Внутрішній номер закупівлі:
29766033
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011323-a
Замовник:
Львівський державний університет внутрішніх справ
×
-
Код ЄДРПОУ:
08571995
-
Адреса:
79007, Україна, Львівська область, Львів, Львівська обл., місто Львів, ВУЛИЦЯ ГОРОДОЦЬКА, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Заяць Наталія Андріївна 380322954774 vztpm@lvduvs.edu.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 895.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:56 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 17:56 - 16.07.2026 19:00
Аукціон:
17.07.2026 13:03 - 17.07.2026 13:38
Період кваліфікації:
17.07.2026 13:38 - 30.07.2026 17:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 895.00 Автоматичні вимикачі в асортименті, вимикачі деференційного струму в асортименті, контактори корпусні в асортименті, пристрої захисного відключення в асортименті