-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників; 50410000-2- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (код номенклатурної позиції 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання) за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-011021-a
Завершена
8 700.00
UAH без ПДВ
Номер:
737b5213cb1d4a9bac3bfb3108598de3
Внутрішній номер закупівлі:
29765722
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-011021-a
Замовник:
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39708345
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вулиця Центральна, буд. №112/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Туєва +380968732046 l.tueva@ukr.net https://yurivska.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 700.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 17:08 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 17:08 - 16.07.2026 01:00
Аукціон:
17.07.2026 13:43 - 17.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
17.07.2026 14:06 - 20.07.2026 10:58
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 700.00 Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників; 50410000-2- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (код номенклатурної позиції 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання) за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника