-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Канцелярське приладдя
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-010339-a
Завершена
1 747 685.69
UAH без ПДВ
Номер:
80380b4128fe4efc91c0dfbdfa0e0153
Внутрішній номер закупівлі:
29765055
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-010339-a
Замовник:
Філія «ВП «Рівненська АЕС» АТ «НАЕК «Енергоатом»
×
-
Код ЄДРПОУ:
05425046
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Вілюра Оксана Юхимівна 380363662473 SheYN@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
30190000-7 Офісне устаткування та приладдя різнеАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 747 685.69 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 16:28 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 16:28 - 16.07.2026 14:00
Аукціон:
17.07.2026 15:28 - 17.07.2026 15:51
Період кваліфікації:
17.07.2026 15:51 - 12.08.2026 10:03
Період завантаження договору:
18.08.2026 00:00 - 28.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 747 685.69 Канцелярське приладдя