-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги фінансового лізингу (Передача замовнику у платне володіння та користування комплексних установок водопідготовки)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-009913-a
Закупіля здійснюється за стандартною програмою фінансового лізингу. Джерелами фінансування цієї закупівлі є: грантові кошти Данського Експортно-інвестиційного фонду EIFO; власні кошти Замовника
Торги не відбулися
40 346 487.06
UAH без ПДВ
Номер:
4a983e99b89944949255fb7df3ef7707
Внутрішній номер закупівлі:
29764621
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-009913-a
Замовник:
ДКП "Луцьктепло"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30391925
-
Адреса:
43004, Україна, Волинська область, Луцьк, вул. Гулака-Артемовського, 20
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Івченко-Шавула Тетяна Анатоліївна +380332283064 tender@teplo-dkp.lutsk.ua https://www.teplo-dkp.lutsk.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
66110000-4 Банківські послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
40 346 487.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 16:12 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 16:12 - 16.07.2026 08:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:55
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴40 346 487.06 Послуги фінансового лізингу (Передача замовнику у платне володіння та користування комплексних установок водопідготовки)