-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Капітальний ремонт покрівлі Козелецького ліцею № 2 Козелецької селищної ради по вул. Соборності, 70, сел. Козелець, Чернігівського району, Чернігівської області» (коригування кошторисної частини проєктної документації), за ЄЗС ДК 021:2015 – 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-009681-a
Торги не відбулися
2 614 185.00
UAH без ПДВ
Номер:
17b28dd7459547859470464e44cfaf30
Внутрішній номер закупівлі:
29764395
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-009681-a
Замовник:
Управління освіти, культури, сім'ї, молоді та спорту Козелецької селищної ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
41777072
-
Адреса:
17000, Україна, Чернігівська область, Чернігівський район, селище Козелець, вулиця Соборності, будинок 27
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Гриценко Катерина Миколаївна 380637316530 tender4989@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
2 614 185.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 16:09 - 21.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 16:09 - 24.07.2026 00:00
Аукціон:
з 24.07.2026 13:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 614 185.00 «Капітальний ремонт покрівлі Козелецького ліцею № 2 Козелецької селищної ради по вул. Соборності, 70, сел. Козелець, Чернігівського району, Чернігівської області» (коригування кошторисної частини проєктної документації), за ЄЗС ДК 021:2015 – 45260000-7 Покрівельні роботи та інші спеціалізовані будівельні роботи