• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

«Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»

Інформація про необхідні технічні, якісні та кількісні характеристики предмета закупівлі відповідно до вимог, викладених в Додатку 1 Документації. Інша інформація: Учасник процедури закупівлі підтверджує відсутність підстав, зазначених у пункті 47 Особливостей (крім підпунктів 1 та 7), шляхом самостійного декларування їх відсутності в електронній системі закупівель під час подання тендерної пропозиції (учасник - нерезидент надає відомості про кінцевого бенефіціарного власника та підтвердні документи).

Торги не відбулися

1 556 222.22 UAH без ПДВ
Номер: fcee0777f27b43499672b1857af759af
Внутрішній номер закупівлі: 29763962
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-009248-a   
Замовник: ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО " МІЖНАРОДНИЙ АЕРОПОРТ "БОРИСПІЛЬ"
Контактна особа: Кохненко Євген Сергійович 380934947132 ye.kokhnenko@kbp.aero https://www.kbp.aero
Класифікатор ДК 021:2015: 45440000-3 Фарбування та склінняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 1 556 222.22 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 15:45 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 15:45 - 17.07.2026 12:00
Аукціон: з 20.07.2026 15:18
Період кваліфікації: 17.07.2026 12:00 - 24.07.2026 14:28

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴1 556 222.22 «Поточний ремонт пасажирського терміналу «D» (інв. № 47578), с заміни пошкодженого скла»