-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-008987-a
Завершена
6 815 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
f36678e87ec64386a29f52f8a0c9e5a9
Внутрішній номер закупівлі:
29763716
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-008987-a
Замовник:
Академічний ліцей імені братів Шеметів ЛМР
×
-
Код ЄДРПОУ:
25165950
-
Адреса:
37500, Україна, Полтавська область, місто Лубни, проспект Володимирський, б.62/1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Голояд Леся Іванівна +380536171620 l.goloyad@ukr.net http://lbschool2.at.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
6 815 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 15:51 - 20.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 15:51 - 23.07.2026 10:00
Аукціон:
з 24.07.2026 11:42
Період кваліфікації:
23.07.2026 10:00 - 27.07.2026 19:58
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 815 000.00 Капітальний ремонт приміщень другого поверху Академічного ліцею імені братів Шеметів Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області за адресою: Полтавська область, Лубенський район, м. Лубни, проспект Володимирський, 62/1