-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-008568-a
Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту
Торги не відбулися
3 892.00
UAH без ПДВ
Номер:
a92bf90c53ae415f937f4bac8f898058
Внутрішній номер закупівлі:
29763292
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-008568-a
Замовник:
РЕГІОНАЛЬНА ФІЛІЯ "ПРИДНІПРОВСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40081237
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Главін Максим Юрійович 056 7933549 m.glavin@dp.uz.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
80510000-2 Послуги з професійної підготовки спеціалістівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
3 892.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 15:21 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 15:21 - 16.07.2026 20:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴3 892.00 Послуги з навчання персоналу з питань цивільного захисту