-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Труби нержавіючі
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-008541-a
315 ВО
Торги не відбулися
529 555.33
UAH без ПДВ
Номер:
321c6a41e4f646f6b9d732566226d488
Внутрішній номер закупівлі:
29763268
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-008541-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
529 555.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 15:20 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 15:20 - 16.07.2026 08:30
Аукціон:
з 17.07.2026 11:51
Період кваліфікації:
16.07.2026 08:30 - 17.07.2026 15:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴529 555.33 Труби нержавіючі