-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з поточного ремонту фасаду приміщення компресорного цеху з встановленням захисних протидронових елементів на об'єкті критичної інфраструктури будівлі промислового холодильника Замовника
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-008355-a
Завершена
1 503 954.25
UAH з ПДВ
Номер:
ec1c3875f1ec4601a6bb8875a9aabf8b
Внутрішній номер закупівлі:
29763065
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-008355-a
Замовник:
Державне підприємство "Комбінат "Прогрес" Державного агентства з управління резервами України
×
-
Код ЄДРПОУ:
14373207
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Скрипніченко +380444973068 prtender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
1 503 954.25 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Послуги з поточного ремонту фасаду приміщення компресорного цеху з встановленням захисних протидронових елементів на об'єкті критичної інфраструктури будівлі промислового холодильника Замовника
Кількість
1 послуга
Період постачання
06.07.2026 - 30.07.2026
Місце постачання
м.Київ
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ССТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44600414
-
Контактна особа:
+380954068315
-
Адреса:
03169, Україна, м. Київ, м. Київ, пров.Московський будинок 2Б
Ціна пропозиції
1 503 954.25 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2026 15:13
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
a1e1fe326fa34e40b6c3f01c3e33ecec
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-08-008355-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «БУДІВЕЛЬНА КОМПАНІЯ ССТ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
44600414
-
Адреса:
03169, Україна, м. Київ, м. Київ, пров.Московський будинок 2Б
Номер договору:
96
Сума договору:
1 503 954.25 UAH з ПДВ
Сума договору:
1 253 295.21 UAH без ПДВ
Період дії договору:
06.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
06.07.2026 15:05
Статус:
Підписаний