• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Датчики-реле тиску газу

Торги не відбулися

10 800.00 UAH без ПДВ
Номер: bdb6c6a8fc22429f96180c4d7a618ef6
Внутрішній номер закупівлі: 29761866
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-007143-a   
Замовник: Львівське міське комунальне підприємство "Львівтеплоенерго"
Контактна особа: Швед Юлія 380979660958 Shved.lte@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 38420000-5 Прилади для вимірювання витрати, рівня та тиску рідин і газівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 800.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 14:29 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 14:29 - 16.07.2026 12:00
Аукціон: з 17.07.2026 12:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 800.00 Датчики-реле тиску газу