-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Покрівельні матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-007076-a
Торги не відбулися
51 983.33
UAH без ПДВ
Номер:
33882da58a40412ebfc587cac3bb350d
Внутрішній номер закупівлі:
29761802
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-007076-a
Замовник:
Державна установа "Криворізька виправна колонія (№80)"
×
-
Код ЄДРПОУ:
08562915
-
Адреса:
50041, Україна, Дніпропетровська область, м.Кривий Ріг, вул. Шиферна, буд. 3
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Фелдеши +380686440453 kvk80.feldesh@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
44110000-4 Конструкційні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
51 983.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 14:24 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 14:24 - 16.07.2026 10:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴51 983.33 Покрівельні матеріали