-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмeрeж у житлoвому будинку, рoзтaшoваному за адресою: м. Дніпро,вул.Нaбeрeжнa Пeрeмoги, буд.68 )
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-004632-a
Торги не відбулися
142 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
eeeda61c08b847ab9425c2cda5b71b3a
Внутрішній номер закупівлі:
29759362
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-004632-a
Замовник:
ДЕПАРТАМЕНТ З ПИТАНЬ САМООРГАНІЗАЦІЇ НАСЕЛЕННЯ ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44124263
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, пр. Дмитра Яворницького, 75
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Маріанна Войцехова +380633409477 voycehova79@gmail.com https://dniprorada.gov.ua/uk/page/upravlinnya-z-pitan-samoorganizacii-naselennya-dniprovskoi-miskoi-radi
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
142 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 12:10 - 14.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 12:10 - 17.07.2026 00:00
Аукціон:
з 17.07.2026 11:59
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴142 000.00 Пocлугa з уcунeння aвaрiй в житлoвoму фoндi (пoтoчний рeмoнт eлeктрoмeрeж у житлoвому будинку, рoзтaшoваному за адресою: м. Дніпро,вул.Нaбeрeжнa Пeрeмoги, буд.68 )