-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003771-a
Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою. У разі надання документів складених мовою іншою ніж українська мова, такі документи повинні супроводжуватися перекладом українською мовою з підписом перекладача. Згідно Постанови КМУ «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі» , на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування» від 12.10.2022р. №1178 (зі змінами)
Завершена
11 123.85
UAH без ПДВ
Номер:
6d8d6714f2da4be5bac99b0d4e68188e
Внутрішній номер закупівлі:
29758511
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003771-a
Замовник:
Комунальне підприємство "Черкасиводоканал" Черкаської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
03357168
-
Адреса:
18036, Україна, Черкаська область, Черкаси, вул. Гетьмана Сагайдачного, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Поліщук Альона Ігорівна +380472635830 tender.alena.ck@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71630000-3 Послуги з технічного огляду та випробовуваньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
11 123.85 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 11:34 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 11:34 - 21.07.2026 00:00
Аукціон:
21.07.2026 14:13 - 21.07.2026 14:36
Період кваліфікації:
21.07.2026 14:36 - 27.07.2026 10:21
Період завантаження договору:
02.08.2026 00:00 - 12.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴11 123.85 Технічне опосвідчення об’єктів підвищеної небезпеки