-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Послуги з технічного обслуговування та ремонту автомобіля Toyota 4Runner
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003534-a
Завершена
180 299.54
UAH з ПДВ
Номер:
0e37e0fd73344953b036234bd93e9742
Внутрішній номер закупівлі:
29758267
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003534-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КРИВБАСВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03341316
-
Адреса:
50027, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, вулиця Дудаєва Джохара, будинок 6А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ольга Матвєєва +380675607996 mo6311r@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю без урахування податку на додану вартість не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації.
Очікувана вартість:
180 299.54 UAH з ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Технічне обслуговування-1
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Технічне обслуговування-2
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Технічне обслуговування-3
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Ремонт
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.07.2027
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛМАЗ СІСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35927735
-
Контактна особа:
+380564042515
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОСПЕКТ МИРУ будинок 5-Е
Ціна пропозиції
180 299.54 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2026 11:29
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
6e873a73cb49430ea5281f06e20e7a06
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-08-003534-a-a1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "АЛМАЗ СІСТЕМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
35927735
-
Адреса:
50007, Україна, Дніпропетровська область, місто Кривий Ріг, ПРОСПЕКТ МИРУ будинок 5-Е
Номер договору:
128-ЦЕТЗ
Сума договору:
180 299.54 UAH з ПДВ
Сума договору:
150 249.62 UAH без ПДВ
Період дії договору:
07.07.2026 00:00 - 31.08.2027 00:00
Дата підписання:
07.07.2026 17:00
Статус:
Підписаний