-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплектувальні вироби для поточного ремонту виробничого обладнання
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-003002-a
Торги не відбулися
260 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
bca304a6fdde44b88c4d29ca3edb5b76
Внутрішній номер закупівлі:
29757734
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-003002-a
Замовник:
Національний науковий центр "Харківський фізико-технічний інститут"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14312223
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Яковлєв Георгій Анатолійович 0503015657 egor_yakovlev@kipt.kharkov.ua http://www.kipt.kharkov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 11:02 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 11:02 - 16.07.2026 12:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:50
Період кваліфікації:
16.07.2026 12:00 - 27.07.2026 18:53
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 000.00 Комплектувальні вироби для поточного ремонту виробничого обладнання