-
Закупівля без використання електронної системи
-
КЕП
-
Без аукціону
Запасні частини до техніки спеціального військового призначення; 34330000-9 – «Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілів» за ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-002639-a
Завершена
725 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
9d36bdfb156b491c9e5b304612d88f8f
Внутрішній номер закупівлі:
29757356
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-002639-a
Замовник:
ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9951
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321742
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Щубка Крістіна Володимирівна 380577009194 KShubka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34330000-9 Запасні частини до вантажних транспортних засобів, фургонів та легкових автомобілівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Умова застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Обґрунтування умови застосування:
Відмінено відкриті торги через неподання жодної тендерної пропозиції для участі у відкритих торгах у строк, установлений замовником згідно з цими особливостями, у тому числі за лотом. При цьому предмет закупівлі, його технічні, кількісні та якісні характеристики, проект договору про закупівлю, а також вимоги до суб’єкта, з яким укладається договір про закупівлю, не повинні відрізнятися від вимог, що були визначені замовником у тендерній документації (крім вимог, визначених пунктом 47 цих особливостей), та сума договору про закупівлю не може перевищувати очікувану вартість предмета закупівлі, зазначену замовником в оголошенні про проведення відкритих торгів, які відмінено через відсутність достатньої кількості учасників процедури закупівлі (учасника процедури закупівлі), з урахуванням прийнятного відсотка перевищення ціни тендерної пропозиції учасника процедури закупівлі над очікуваною вартістю предмета закупівлі, якщо такий прийнятний відсоток був зазначений у тендерній документації
Очікувана вартість:
725 000.00 UAH без ПДВ
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Амортизатор передній Mitsubishi 56110A010P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Опора верхня амортизатора Mitsubishi 54618A000P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стійка стабілізатора ліва Mitsubishi 54618A000P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Стійка стабілізатора права Mitsubishi 54618A010P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Втулка стабілізатора Mitsubishi 54613A000P
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Важіль нижній лівий Mitsubishi 54501A000P
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Важіль нижній правий Mitsubishi 54500A000P
Кількість
3 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Важіль верхній лівий Mitsubishi 54525A000P
Кількість
6 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Важіль верхній правий Mitsubishi 54524A000P
Кількість
6 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Опора шарова нижня Mitsubishi 40160A000P
Кількість
18 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок важеля нижнього Mitsubishi 54560A000P
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Сайлентблок важеля верхнього Mitsubishi 54542A000P
Кількість
12 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Амортизатор задній Mitsubishi 56200A040P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр оливи Mitsubishi 1230A182
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр повітряний Mitsubishi 16546A000P
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр паливний Mitsubishi 16405A000P
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Фільтр салону Mitsubishi 27274A000P
Кількість
20 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Насос паливний низького тиску у бак Mitsubishi 17040A020P
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Турбіна 4N16 Mitsubishi 1515A417
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Насос водяний двигуна Mitsubishi 21010A050P
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Механізм кермовий Mitsubishi 48002A050P
Кількість
1 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Наконечник кермовий лівий Mitsubishi 48647A000P
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Наконечник кермовий правий Mitsubishi 48527A000P
Кількість
5 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Тяга рульова Mitsubishi 48510A030P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Пильник тяги рульової Mitsubishi 4410A759
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Диск гальмівний передній Mitsubishi 40206A010P
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Диск зчеплення Mitsubishi 30101A020P
Кількість
2 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки гальмівні передні, комплект HQ SP1603
Кількість
20 комплект
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик ABS передній лівий Mitsubishi 47911A010P
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик ABS передній правий Mitsubishi 47910A010P
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик ABS задній лівий Mitsubishi 47901A010P
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Датчик ABS задній правий Mitsubishi 47900A030P
Кількість
4 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Колодки барабанні, комплект Mitsubishi 440A1A000P
Кількість
5 комплект
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Підшипник маточини передній Mitsubishi 40210A000P
Кількість
10 штука
Період постачання
до 01.09.2026
Місце постачання
Відповідно до документації
Результати торгів
Учасник
Ціна пропозиції
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП Айзенбарт Володимир Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155215195
-
Адреса:
Україна, Львівська область, смт Східниця, вул. Зарічна, б.261. Інформація про КБВ відсутня
Ціна пропозиції
725 000.00 UAH без ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
08.07.2026 10:47
Документи
0
Скарги
0
Контракти
Номер:
30e969530e174e42b7ef1ef7c6b9d0b5
Ідентифікатор договору:
UA-2026-07-08-002639-a-a1
Постачальник:
ФОП Айзенбарт Володимир Васильович
×
-
Код ЄДРПОУ:
3155215195
-
Адреса:
Україна, Львівська область, смт Східниця, вул. Зарічна, б.261. Інформація про КБВ відсутня
Номер договору:
499-26
Сума договору:
725 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
08.07.2026 00:00 - 31.12.2026 00:00
Дата підписання:
08.07.2026 00:00
Статус:
Підписаний