-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Код ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-002393-a
Торги не відбулися
14 684.17
UAH без ПДВ
Номер:
4b6d04515b274110a2e56ed3b9a9a207
Внутрішній номер закупівлі:
29757118
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-002393-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ м. Суми
×
-
Код ЄДРПОУ:
26622590
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталя Гребінюк +380542617323 kev_sumy_zakup_4@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кілАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 684.17 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 10:37 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 10:37 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 684.17 Код ДК 021:2015-31210000-1 Електрична апаратура для комутування та захисту електричних кіл