-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пелети (гранули) паливні з відходів деревини та брикети паливні з відходів деревини типу RUF
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-002004-a
Завершена
5 676 033.00
UAH без ПДВ
Номер:
67befa0342114c238d3d5dd78eb003ce
Внутрішній номер закупівлі:
29756736
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-002004-a
Замовник:
Департамент поліції особливого призначення «Об'єднана штурмова бригада Національної поліції України «Лють»
×
-
Код ЄДРПОУ:
45013109
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Аніта Буянова +380443651928 dp-liut@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09110000-3 Тверде паливоАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
5 676 033.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 10:22 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 10:22 - 16.07.2026 00:00
Аукціон:
з 16.07.2026 14:51
Період кваліфікації:
16.07.2026 00:00 - 21.07.2026 09:36
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴5 676 033.00 Пелети (гранули) паливні з відходів деревини та брикети паливні з відходів деревини типу RUF