• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Електрокардіограф 12-канальний (або еквівалент)

Завершена

108 000.00 UAH без ПДВ
Номер: d62d51c874a14f43abeb9c7f2a3c4132
Внутрішній номер закупівлі: 29755683
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-08-000961-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ДНІПРОВСЬКИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ №2" ДНІПРОВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Олена ФЕДАН +380666950474 olenafedan@ukr.net https://www.dcpmsd2.org.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 108 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 08.07.2026 09:35 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 08.07.2026 09:35 - 16.07.2026 00:00
Аукціон: з 16.07.2026 12:36
Період кваліфікації: 16.07.2026 00:00 - 17.07.2026 13:28
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴108 000.00 Електрокардіограф 12-канальний (або еквівалент)