-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-000674-a
Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції - українська
Завершена
52 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
73538b4f83924deb8bf2add0289fa831
Внутрішній номер закупівлі:
29755402
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-000674-a
Замовник:
Станишівська сільська рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04348444
-
Адреса:
12430, Україна, Житомирська область, Житомирський р-н, с. Станишівка, Вул. Кооперативна, 3
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ірина Козенюк +380412558505, +380976845514 irina_1204@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
52 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 09:20 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 09:20 - 16.07.2026 08:00
Аукціон:
з 17.07.2026 12:00
Період кваліфікації:
16.07.2026 08:00 - 20.07.2026 09:56
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴52 500.00 Ноутбук Acer Nitro 14 AN14-41 (або еквівалент)