-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з заправки та відновлення картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-07-08-000401-a
Завершена
87 710.00
UAH без ПДВ
Номер:
9309f866819747dab368ff216865c166
Внутрішній номер закупівлі:
29755132
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-08-000401-a
Замовник:
ФІЛІЯ " УЗ ВАГОН-СЕРВІС" АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА "УКРАЇНСЬКА ЗАЛІЗНИЦЯ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45462724
-
Адреса:
02092, Україна, Київська область, Київ, вул. Алмаатинська, 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Мироненко Т.М 380931049649 Myronenko.T.M@uz.gov.ua https://uz.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
87 710.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
08.07.2026 08:57 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
08.07.2026 08:57 - 16.07.2026 10:00
Аукціон:
з 17.07.2026 15:01
Період кваліфікації:
16.07.2026 10:00 - 22.07.2026 13:51
Період завантаження договору:
28.07.2026 00:00 - 07.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴87 710.00 Лот 1. Послуги з заправки та відновлення картриджів