-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010892-a
Торги відмінено
4 550 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e3a295eccc7a4b3e8b62e74d838f23c6
Внутрішній номер закупівлі:
29753950
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010892-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВИКОНАВЧОГО ОРГАНУ КИЇВРАДИ (КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ) "КИЇВТЕПЛОЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
40538421
-
Адреса:
01001, Україна, Київська область, Київ, 01001, місто Київ, ПЛОЩА ІВАНА ФРАНКА, будинок 5
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Кононенко Лариса Олексіївна 380442076792 KONONENKO.LO@KTE.KMDA.GOV.UA
Класифікатор ДК 021:2015:
72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченнямАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 550 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 17:52 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 17:52 - 16.07.2026 10:00
Аукціон:
17.07.2026 13:47 - 17.07.2026 14:10
Період кваліфікації:
з 17.07.2026 14:10
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
7c92e1f1ae114494b53c5940fb79f3c3
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
1. Згідно з нормами підпункту 2 пункту 50 Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, що затверджені Постановою Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2022 р. № 1178 (Особливостей) Замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Опис порушень (№СЛ-1/5340 від 06.08.2026, Службові записки (АУ)): в калькуляції вартості послуг Етап 2. люд. год. не відповідають технічним вимогам по предмету закупівлі ДК 021:2015: 72260000-5 Послуги, пов’язані з програмним забезпеченням (Послуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів) (Закупівля), оголошення № UA-2026-07-07-010892-a.
Період оскарження:
06.08.2026 16:07 - 17.08.2026 00:00
Дата опублікування:
06.08.2026 16:07
Дата виконання:
17.08.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 550 000.00 Послуги з розроблення, впровадження, наповнення та супроводу локальної інформаційно-аналітичної системи централізованого контролю реалізації проєктів