-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010725-a
Торги не відбулися
722 720.00
UAH без ПДВ
Номер:
22f5b5cfd3284d19b87c46c9bf0acfa0
Внутрішній номер закупівлі:
29753784
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010725-a
Замовник:
ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ВІННИЦЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР КОНТРОЛЮ ТА ПРОФІЛАКТИКИ ХВОРОБ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ'Я УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38512294
-
Адреса:
21018, Україна, Вінницька область, Вінниця, Вінницький р-н місто Вінниця вул.Малиновського будинок 11
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Лебідь +380674769743 lebed_2020@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
722 720.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 17:28 - 17.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 17:28 - 20.07.2026 10:00
Аукціон:
21.07.2026 15:37 - 21.07.2026 16:06
Період кваліфікації:
21.07.2026 16:06 - 06.08.2026 15:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴722 720.00 ДК 021:2015 50430000-8 Послуги з ремонтування і технічного обслуговування високоточного обладнання (Послуги з повірки та калібрування засобів вимірювальної техніки та випробувального обладнання)