-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Сонячна електростанція експериментальної системи електроживлення
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010567-a
Торги не відбулися
1 702 750.00
UAH без ПДВ
Номер:
3c0f6793ef904b1eb20bdf550a440d42
Внутрішній номер закупівлі:
29753625
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010567-a
Замовник:
ІНСТИТУТ КІБЕРНЕТИКИ ІМЕНІ В.М.ГЛУШКОВА НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05417176
-
Адреса:
03187, Україна, м. Київ, м.Київ, ПРОСПЕКТ АКАДЕМІКА ГЛУШКОВА, будинок 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Олена Зелінська +380672305154 kib0108@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09330000-1 Сонячна енергіяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 702 750.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 17:10 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 17:10 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 702 750.00 Сонячна електростанція експериментальної системи електроживлення