-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування надбудов пожежних автодрабин
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010532-a
Завершена
311 500.00
UAH без ПДВ
Номер:
4d0f4b86daf34072b1a880b9e6b8e489
Внутрішній номер закупівлі:
29753589
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010532-a
Замовник:
8 ДЕРЖАВНИЙ ПОЖЕЖНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У ДНІПРОПЕТРОВСЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
38299914
-
Адреса:
49041, Україна, Дніпропетровська область, м. Дніпро, вул. Панікахи, 23
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Олександр Бойко +380984545653 o.d.boiko@dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
311 500.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 17:06 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 17:06 - 15.07.2026 08:00
Аукціон:
з 16.07.2026 13:28
Період кваліфікації:
15.07.2026 08:00 - 16.07.2026 08:42
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴311 500.00 Послуги з технічного обслуговування надбудов пожежних автодрабин