• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Мультифункціональний спортивний комплекс для спорту та гімнастики (зі встановленням)

Торги не відбулися

546 666.60 UAH без ПДВ
Номер: cbf0120a014f4d33b0725378aa099f1d
Внутрішній номер закупівлі: 29753557
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-010493-a   
Замовник: УПРАВЛІННЯ БЛАГОУСТРОЮ ТА ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА ВИКОНКОМУ САКСАГАНСЬКОЇ РАЙОННОЇ У МІСТІ РАДИ
Контактна особа: Світлана Губіч +380978316507 tender_ubgkg@srvk.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 37420000-8 Гімнастичний інвентарАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 546 666.60 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 17:01 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 17:01 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 13:44
Період кваліфікації: 15.07.2026 00:00 - 17.07.2026 08:17

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴546 666.60 Мультифункціональний спортивний комплекс для спорту та гімнастики (зі встановленням)