• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП
  • 1

Медичні матеріали

Завершена

384 299.07 UAH без ПДВ
Номер: 2da48fbd00c440df85692ac301915a18
Внутрішній номер закупівлі: 29753392
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-010336-a   
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ" НОВОСЕЛИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ЧЕРНІВЕЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ (КНП "НОВОСЕЛИЦЬКА ЛІКАРНЯ")
Контактна особа: Регіна Савчук +380993056626 5.9385.0.2@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 384 299.07 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 16:49 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 16:49 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 13:19
Період кваліфікації: 15.07.2026 00:00 - 17.07.2026 14:31
Період завантаження договору: 23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴384 299.07 Медичні матеріали