-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-010103-a
Обов’язковою умовою поставки є наявність АЗС Постачальника у селищі Чернівці, у радіусі не більше 10 (десяти) км від будівлі за адресою: селище Чернівці, вул. Святомиколаївська, 103/1
Торги не відбулися
166 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
4ffbb438ef7649b5985bb927aa19d832
Внутрішній номер закупівлі:
29753173
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-010103-a
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
09130000-9 Нафта і дистилятиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
166 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:57 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:57 - 15.07.2026 16:42
Аукціон:
з 16.07.2026 12:18
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴166 666.67 Бензин автомобільний А-95-Євро 5 Е10, Дизельне паливо ДП-Євро 5.