-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний, набір для переміщення вантажу (Східне ТУОМ)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009741-a
Інформація, що вимагається частиною 2 статті 21 Закону України «Про публічні закупівлі», яка не вказана в оголошенні про проведення відкритих торгів, у зв’язку із відсутністю технічної можливості, вказана у тендерній документації. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі вказані в Додатку 3 тендерної документації. Оцінка пропозицій проводиться електронною системою закупівель автоматично на основі єдиного критерію «Ціна пропозиції» . Забезпечення пропозиції - не вимагається. Забезпечення виконання договору про закупівлю - не вимагається.
Завершена
14 123.06
UAH без ПДВ
Номер:
a4510bdf35204d38b79b26a0cffe62be
Внутрішній номер закупівлі:
29752805
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009741-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шульга Андрій Юрійович 380442383753 shulga.ay@ua.energy https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
14 123.06 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:20 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:20 - 15.07.2026 11:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:07
Період кваліфікації:
15.07.2026 11:00 - 17.07.2026 13:35
Період завантаження договору:
23.07.2026 00:00 - 02.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴14 123.06 34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частини Візок ручний, набір для переміщення вантажу (Східне ТУОМ)