-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування обладнання та пристосувань лінійно-експлуатаційних служб (Дніпровське ЛВУМГ, Слобожанське ЛВУМГ, Центральне ЛВУМГ))
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009577-a
Закупівля здійснюється відповідно до https://prozorro.gov.ua/plan/UA-P-2026-07-03-010008-a, згідно з технічними вимогами і якісними характеристиками предмета закупівлі. Джерело фінансування закупівлі: власний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства). Мова, якою повинні готуватися тендерні пропозиції, – українська. Документи, які не готуються учасником та надаються у складі тендерної пропозиції, можуть бути подані мовою оригіналу. Переклад на українську мову є обов'язковим для всіх документів, що складені іншими іноземними мовами, крім російської. Критерій оцінки – ціна 100%.
Торги не відбулися
987 560.00
UAH без ПДВ
Номер:
a196c1723c6947058be0b6ee9ca4e57c
Внутрішній номер закупівлі:
29752648
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009577-a
Замовник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ОПЕРАТОР ГАЗОТРАНСПОРТНОЇ СИСТЕМИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42795490
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Загородько Наталія Вікторівна 380442397845 ZAGORODKO-NV@TSOUA.COM https://tsoua.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
50530000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
987 560.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:11 - 13.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:11 - 16.07.2026 12:00
Аукціон:
з 17.07.2026 11:35
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴987 560.00 Послуги з ремонту і технічного обслуговування техніки (Технічне обслуговування обладнання та пристосувань лінійно-експлуатаційних служб (Дніпровське ЛВУМГ, Слобожанське ЛВУМГ, Центральне ЛВУМГ))