-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шафа сушильна
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009555-a
Завершена
93 333.33
UAH без ПДВ
Номер:
7e53069256894493b6d0d515e06e191b
Внутрішній номер закупівлі:
29752620
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009555-a
Замовник:
Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна
×
-
Код ЄДРПОУ:
02071205
-
Адреса:
61022, Україна, Харківська область, Харків, майдан Свободи, будинок 4
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Федосова Альона 380950360135 Fedosova.hnu@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
42940000-7 Машини для термічної обробки матеріалівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
93 333.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 16:16 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 16:16 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
15.07.2026 13:01 - 15.07.2026 13:30
Період кваліфікації:
15.07.2026 13:30 - 21.07.2026 14:47
Період завантаження договору:
27.07.2026 00:00 - 06.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴93 333.33 Шафа сушильна