-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Виконання комплексу робіт за об’єктом: «Нове будівництво зовнішніх електричних мереж 150 кВ, в частині оператора системи розподілу, з приєднанням до проєктуємих електричних мереж видачі потужності когенераційних газопоршневих установок Акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. ***
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-009298-a
Завершена
39 935 565.71
UAH без ПДВ
Номер:
401ae0cc745b488fa1df7c1cab94acb3
Внутрішній номер закупівлі:
29752349
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-009298-a
Замовник:
АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "КРИВОРІЗЬКА ТЕПЛОЦЕНТРАЛЬ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130850
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Віолетта Янчик +380564990173 yanchik@tec.dp.ua http://www.tec.dp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45250000-4 Будівництво заводів / установок, гірничодобувних і переробних об’єктів та об’єктів нафтогазової інфраструктуриАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
39 935 565.71 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:59 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:59 - 22.07.2026 00:00
Аукціон:
з 22.07.2026 14:19
Період кваліфікації:
22.07.2026 00:00 - 06.08.2026 17:26
Період завантаження договору:
12.08.2026 00:00 - 22.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 935 565.71 Виконання комплексу робіт за об’єктом: «Нове будівництво зовнішніх електричних мереж 150 кВ, в частині оператора системи розподілу, з приєднанням до проєктуємих електричних мереж видачі потужності когенераційних газопоршневих установок Акціонерного товариства «Криворізька теплоцентраль» за адресою: Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. ***