-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, 44163100-1 Труби, 44167000-8 Трубна арматура різна, 44164300-0 Трубні вироби, 44163210-5 Трубні хомути, 44167100-9 Муфти, 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб, 44167400-2 Патрубки (труби і фітинги ПЕ, ПВХ, ПП та супутні вироби)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-008929-a
Закупівля здійснюється за рахунок власних коштів ПрАТ «АК «Київводоканал». Категорія: Юридичні особи та/або суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність в окремих сферах господарювання, зазначені у пункті 4 частини першої статті 2 Закону України «Про публічні закупівлі». Питома вага цінового критерію – 100 відсотків. Мова (мови), якою (якими) повинні готуватися тендерні пропозиції: українська.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 40 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 40 днів назад
50 687 714.98
UAH без ПДВ
Номер:
ac6a34e8045d437ca495208e8413238b
Внутрішній номер закупівлі:
29751997
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-008929-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АКЦІОНЕРНА КОМПАНІЯ "КИЇВВОДОКАНАЛ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
03327664
-
Адреса:
01015, Україна, Київська область, Київ, 01015, місто Київ, ВУЛ.ЛЕЙПЦИЗЬКА, будинок 1-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Бойко Інна Гаврилівна 380442801536 igboiko@vodokanal.kiev.ua http://vodokanal.kiev.ua/ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
50 687 714.98 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:46 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:46 - 21.07.2026 16:00
Аукціон:
22.07.2026 13:16 - 22.07.2026 13:39
Період кваліфікації:
22.07.2026 13:39 - 28.07.2026 15:07
Період завантаження договору:
03.08.2026 00:00 - 13.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴50 687 714.98 ДК 021:2015: 44160000-9 - Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні вироби, 44163100-1 Труби, 44167000-8 Трубна арматура різна, 44164300-0 Трубні вироби, 44163210-5 Трубні хомути, 44167100-9 Муфти, 44167300-1 Коліна, трійники та арматура до труб, 44167400-2 Патрубки (труби і фітинги ПЕ, ПВХ, ПП та супутні вироби)