-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
система для прибирання
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-008361-a
Торги не відбулися
580 683.33
UAH без ПДВ
Номер:
ef3ce108bd1840758bfad95a7d092d05
Внутрішній номер закупівлі:
29751440
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-008361-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "МИКОЛАЇВСЬКА ОБЛАСНА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ" МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998383
-
Адреса:
54058, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, вул. Київська, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Оскотська +380951590866 rola.kolobok@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34910000-9 Гужові чи ручні вози, інші транспортні засоби з немеханічним приводом, багажні вози та різні запасні частиниАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
580 683.33 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:23 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:23 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 12:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴580 683.33 система для прибирання/