-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007899-a
Завершена
212 510.00
UAH без ПДВ
Номер:
788b61af982f4921be31dc04bf951e0a
Внутрішній номер закупівлі:
29750967
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007899-a
Замовник:
Херсонська обласна прокуратура
×
-
Код ЄДРПОУ:
04851120
-
Адреса:
73025, Україна, Херсонська область, Херсон, вул. Михайлівська, 33
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Фурман Анжела Андріївна +380502163780 angelafurman1006@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
50310000-1 Технічне обслуговування і ремонт офісної технікиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
212 510.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:11 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:11 - 15.07.2026 15:10
Аукціон:
з 16.07.2026 13:53
Період кваліфікації:
15.07.2026 15:10 - 16.07.2026 11:53
Період завантаження договору:
22.07.2026 00:00 - 01.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴212 510.00 Послуги з технічного обслуговування, відновлення та регенерації картриджів