-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-007670-a
Торги відмінено
4 469.50
UAH без ПДВ
Номер:
140c2f135b614cf4a3b36c5394188e39
Внутрішній номер закупівлі:
29750744
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-007670-a
Замовник:
Квартирно-експлуатаційний відділ міста Кропивницький
×
-
Код ЄДРПОУ:
08541051
-
Адреса:
Україна, Кіровоградська область, місто Кропивницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Масленников Вадим Володимирович +380522277906 tk1_krop@post.mil.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42130000-9 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристроїАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 469.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 15:05 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 15:05 - 15.07.2026 09:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:21
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
f9ed5ee9a6b943fb900ca4984acbad60
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Відповідно до рішення уповноваженої особи від 07.06.2026 № 2/в/т/о оголошено проведення процедури відкритих торгів згідно з Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 р. № 922-VIII (надалі - Закон) з урахуванням положень Особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України «Про публічні закупівлі», на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування, затверджених постановою КМУ від 12.10.2022 р. № 1178 (надалі - Особливості) за предметом закупівлі: Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-07-07-007670-a (надалі - Закупівля).
На підставі підпункту 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги у разі неможливості усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель, з описом таких порушень.
Замовником невірно визначено очікувану вартість закупівлі в річному плані, а саме: очікувана вартість зазначена без врахування ПДВ, чим порушено вимоги п. 14 Особливостей, яким передбачено, що закупівля відповідно до цих особливостей здійснюється замовником на підставі наявної потреби або у разі планової потреби наступного року (планових потреб наступних періодів). Запланована закупівля, незалежно від її вартості, включається до річного плану закупівель замовника відповідно до статті 4 Закону. Очікувана вартість предмета закупівлі зазначається в річному плані закупівель з урахуванням податку на додану вартість у разі, коли операція з постачання такого предмета закупівлі (товарів, робіт, послуг) підлягає оподаткуванню податком на додану вартість відповідно до законодавства.
Вищезазначене порушення усунути неможливо, у зв’язку із відсутністю механізму усунення таких порушень.
З огляду на зазначене є підстави для прийняття рішення про відміну відкритих торгів.
Як зазначає підпункт 2 пункту 50 Особливостей замовник відміняє відкриті торги, унікальний номер оголошення про проведення відкритих торгів, присвоєний електронною системою закупівель: UA-2026-07-07-007670-a, у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення вимог законодавства у сфері публічних закупівель.
Період оскарження:
14.07.2026 15:08 - 25.07.2026 00:00
Дата опублікування:
14.07.2026 15:08
Дата виконання:
25.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
- Лот №1 ₴4 469.50 Арматура трубопровідна: крани, вентилі, клапани та подібні пристрої