• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент

ДК 021:2015, код 35730000-0 – Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захисту (Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент)

Торги не відбулися

260 000.00 UAH без ПДВ
Номер: f0aa5ca0a0574f818a312668d131dd1e
Внутрішній номер закупівлі: 29750051
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-07-07-006973-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ВОДЯНИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Комишна Інна Михайлівна +380963354315 finvodotg@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015: 35730000-0 Електронні бойові комплекси та засоби радіоелектронного захистуАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 260 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 07.07.2026 14:46 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 07.07.2026 14:46 - 15.07.2026 00:00
Аукціон: з 15.07.2026 12:05

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴260 000.00 Пристрій РЕБ «ГРІМ-2» або еквівалент