-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Підлогові матеріали
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-005873-a
505 (ННІ ВПІ)_44190000-8
Торги не відбулися
103 565.00
UAH без ПДВ
Номер:
2b1f072f54ea4264bdb2fff117280ccf
Внутрішній номер закупівлі:
29748947
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-005873-a
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ "КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ ІМЕНІ ІГОРЯ СІКОРСЬКОГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
02070921
-
Адреса:
03056, Україна, Київська область, Київ, проспект Берестейський, будинок 37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Грищенко Світлана Володимирівна 380442048383 s.hryshchenko@kpi.ua https://kpi.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
44190000-8 Конструкційні матеріали різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
103 565.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 13:42 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 13:42 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:25
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴103 565.00 Підлогові матеріали