-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт (встановлення металопластикових вікон та дверей з улаштуванням відкосів для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 27 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вул. Євгена Коновальця, 90)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-005366-a
Завершена
1 175 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
33096308482c428e8a09844762e25a31
Внутрішній номер закупівлі:
29748443
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-005366-a
Замовник:
Управління освіти Прилуцької міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147612
-
Адреса:
17500, Україна, Чернігівська область, Прилуки, Чернігівська обл., м. Прилуки, вул. Вокзальна, 24
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Ступак Вікторія Володимирівна 380669247506 booh@uopmr.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45420000-7 Столярні та теслярні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 175 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 13:12 - 18.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 13:12 - 21.07.2026 10:00
Аукціон:
22.07.2026 13:37 - 22.07.2026 14:06
Період кваліфікації:
22.07.2026 14:06 - 24.07.2026 14:57
Період завантаження договору:
30.07.2026 00:00 - 09.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 175 000.00 Поточний ремонт (встановлення металопластикових вікон та дверей з улаштуванням відкосів для Прилуцького закладу дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 27 Прилуцької міської ради Чернігівської області за адресою: Чернігівська область, місто Прилуки, вул. Євгена Коновальця, 90)