-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Рукав кислотостійкий
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-004891-a
311 ВО
Торги не відбулися
54 175.00
UAH без ПДВ
Номер:
d52b16f04fe840b7aae71fd8cfe03042
Внутрішній номер закупівлі:
29747973
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-004891-a
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "СХІДНИЙ ГІРНИЧО-ЗБАГАЧУВАЛЬНИЙ КОМБІНАТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
14309787
-
Адреса:
52210, Україна, Дніпропетровська область, Жовті Води, ВУЛИЦЯ ГОРЬКОГО, будинок 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Кравець Мілана Станіславівна 380503847607 kravets@vostgok.dp.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44160000-9 Магістралі, трубопроводи, труби, обсадні труби, тюбінги та супутні виробиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
54 175.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 12:40 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 12:40 - 15.07.2026 08:30
Аукціон:
з 16.07.2026 12:25
Період кваліфікації:
15.07.2026 08:30 - 16.07.2026 11:43
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴54 175.00 Рукав кислотостійкий