-
Відкриті торги
-
Мультилотова
-
КЕП
М’ясопродукти: Лот 1 - ковбаса варена, сосиски; Лот 2 - ковбаса сирокопчена, консерви м’ясні
Тендер Prozorro UA-2019-01-18-000374-a
вищий ґатунок
Торги не відбулися
860 700.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0% або 103.50 UAH
мін. крок: 0% або 103.50 UAH
Номер:
1cd63004cc1343519747866f272cfef1
Внутрішній номер закупівлі:
2974790
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2019-01-18-000374-a
Замовник:
Управління освіти Ніжинської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
02147606
-
Адреса:
16600, Україна, Чернігівська область, місто Ніжин, вул.Купецька 13
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Левченко Юлія Євгеніївна +380463171524 tenderosvitanizhyn@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
15130000-8 М’ясопродуктиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
860 700.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
18.01.2019 11:52 - 28.01.2019 11:57
Період прийому пропозицій:
18.01.2019 11:52 - 07.02.2019 11:57
Тендерна документація (документи однакові для усіх лотів)
- Лот №1 ₴840 000.00 ковбаса варена, сосиски
- Лот №2 ₴20 700.00 Ковбаса сирокопчена, консерви м’ясні