-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ремонт вхідної доріжки до адміністративної будівлі НЕК «Укренерго» за адресою: м.Київ, вул.Симона Петлюри, 25, Інв.№942/1_12 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-004645-a
Торги не відбулися
283 412.11
UAH без ПДВ
Номер:
2c0865720fc44d6692616fb1536be237
Внутрішній номер закупівлі:
29747723
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-004645-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "НАЦІОНАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ "УКРЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00100227
-
Адреса:
01032, Україна, Київська область, Київ, вул. С.Петлюри, 25, м. Київ
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ковдриш Вікторія Михайлівна 44 2491243 KOVDRYSH.VM@UA.ENERGY https://ua.energy/
Класифікатор ДК 021:2015:
45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхоньАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
283 412.11 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 12:23 - 19.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 12:23 - 22.07.2026 12:00
Аукціон:
з 23.07.2026 11:16
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴283 412.11 Ремонт вхідної доріжки до адміністративної будівлі НЕК «Укренерго» за адресою: м.Київ, вул.Симона Петлюри, 25, Інв.№942/1_12 45230000-8 Будівництво трубопроводів, ліній зв’язку та електропередач, шосе, доріг, аеродромів і залізничних доріг; вирівнювання поверхонь