-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-004064-a
Торги не відбулися
39 666.67
UAH без ПДВ
Номер:
5e4352a93dcf43b6b17415fcbcd93142
Внутрішній номер закупівлі:
29747148
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-004064-a
Замовник:
Військова частина 1471
×
-
Код ЄДРПОУ:
23311530
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Контактна особа:
Клименко Юлія Ігорівна 380980117782 YKlymenko@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
42410000-3 Підіймально-транспортувальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 666.67 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:53 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:53 - 15.07.2026 08:00
Аукціон:
з 16.07.2026 14:58
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 666.67 Візок гідравлічний (рокла) 2,5 т