-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників; 50410000-2- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (код номенклатурної позиції 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання) за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-003997-a
Торги відмінено
10 440.00
UAH без ПДВ
Номер:
d6ac198a0e1445708b71cc46ab19e03e
Внутрішній номер закупівлі:
29747068
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-003997-a
Замовник:
Юріївський центр обслуговування закладів освіти Юріївської селищної ради Павлоградського району Дніпропетровської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
39708345
-
Адреса:
51300, Україна, Дніпропетровська область, селище Юріївка, вулиця Центральна, буд. №112/А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Любов Туєва +380968732046 l.tueva@ukr.net https://yurivska.otg.dp.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
10 440.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:50 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:50 - 15.07.2026 01:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:30
Тендерна документація до лоту 1
Інформація про скасування
Номер:
4ccf787d2d3b49258e289ff73689a622
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порушення вимог п.14 Особливостей під час оголошення закупівлі.
Період оскарження:
08.07.2026 15:47 - 19.07.2026 00:00
Дата опублікування:
08.07.2026 15:47
Дата виконання:
19.07.2026 00:00
Статус:
Виконано
Номер:
c0805434ffa349ec8d96ed395e302eab
Причина скасування:
Неможливість усунення виявлених порушень законодавства у сфері публічних закупівель
Опис причини скасування:
Порушення вимог п.14 Особливостей під час оголошення закупівлі.
Дата опублікування:
08.07.2026 15:43
Дата виконання:
08.07.2026 15:43
Статус:
Скасовано
- Лот №1 ₴10 440.00 Послуги з проведення технічного обслуговування та перезарядки вогнегасників; 50410000-2- Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (код номенклатурної позиції 50413200-5 Послуги з ремонту і технічного обслуговування протипожежного обладнання) за кодом ДК 021:2015 Єдиного закупівельного словника