-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з комплексного прибирання прибудинкових територій адміністративних приміщень філії "Столичний лісовий офіс"
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-003785-a
Торги не відбулися
75 615.50
UAH без ПДВ
Номер:
182b5b7f83974736a8519850eafc1c00
Внутрішній номер закупівлі:
29746862
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-003785-a
Замовник:
ФІЛІЯ "СТОЛИЧНИЙ ЛІСОВИЙ ОФІС" ДЕРЖАВНОГО СПЕЦІАЛІЗОВАНОГО ГОСПОДАРСЬКОГО ПІДПРИЄМСТВА "ЛІСИ УКРАЇНИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
45530596
-
Адреса:
03115, Україна, Київська область, Київ, вул. Святошинська, буд. 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Костюк Тетяна Сергіївна 380976858960 t.kostiuk10@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
90910000-9 Послуги з прибиранняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
75 615.50 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:41 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:41 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 14:55
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 05.08.2026 16:40
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴75 615.50 Послуги з комплексного прибирання прибудинкових територій адміністративних приміщень філії "Столичний лісовий офіс"