-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажності (Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу)
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-003164-a
Тендерні пропозиції готуються та подаються українською мовою. Детальна інформація міститься у тендерній документації
Торги не відбулися
177 058.55
UAH без ПДВ
Номер:
ce2e91f917cc495eb5a130ddeb2cf44b
Внутрішній номер закупівлі:
29746249
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-003164-a
Замовник:
ФІЛІЯ «ВІДОКРЕМЛЕНИЙ ПІДРОЗДІЛ «СКЛАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО» АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ «ЕНЕРГОАТОМ»
×
-
Код ЄДРПОУ:
36217282
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Ольга Анатоліївна 380363661169 HomOA@rnpp.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
34350000-5 Шини для транспортних засобів великої та малої тоннажностіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
177 058.55 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:18 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:18 - 15.07.2026 12:00
Аукціон:
з 16.07.2026 15:53
Період кваліфікації:
15.07.2026 12:00 - 20.07.2026 16:13
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴177 058.55 Шини для транспортних засобів з послугою шиномонтажу