-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Лабораторні реактиви (Калібрувальний стандартний розчин MINI ІІ.) - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні
Тендер Prozorro UA-2026-07-07-002880-a
Відповідно до умов тендерної документації.
Завершена
151 275.00
UAH без ПДВ
Номер:
a14d89360b1c4055a28d9f77db0ffe60
Внутрішній номер закупівлі:
29745956
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-07-07-002880-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЛАДИЖИНСЬКА МІСЬКА ЛІКАРНЯ" ЛАДИЖИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ГАЙСИНСЬКОГО РАЙОНУ ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
41758238
-
Адреса:
24321, Україна, Вінницька область, Гайсинський район, м. Ладижин, вул. Ентузіастів, будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Підвашецька Ірина Володимирівна 380977770566 kp_lmnl@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
151 275.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
07.07.2026 11:08 - 12.07.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
07.07.2026 11:08 - 15.07.2026 00:00
Аукціон:
з 15.07.2026 15:56
Період кваліфікації:
15.07.2026 00:00 - 20.07.2026 09:16
Період завантаження договору:
26.07.2026 00:00 - 05.08.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴151 275.00 Лабораторні реактиви (Калібрувальний стандартний розчин MINI ІІ.) - за кодом CPV за ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні